Bepanthen sensiderm daily care odpowiedni dla skóry wrażliwej i atopowej

bepanthen sensiderm daily care

Pielęgnacja skóry atopowej oraz wrażliwej jest bardzo istotna. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalny krem bepanthen sensiderm daily care, który radzi sobie również doskonale z egzemą oraz AZS. Produkt ten jest wzbogacony prebiotykiem oraz olejem z rokitnika zwyczajnego. Jego skład oparty jest na delikatnych składnikach pielęgnujących, które zapewniają długotrwałe uczucie nawilżenie.

Specjalistyczny krem, który zapobiega uszkodzeniem naskórka

Krem bepanthen sensiderm daily care dostępny tutaj wzmacnia barierę ochronną skóry, zapobiega uszkodzeniom naskórka, wyrównuje koloryt i co ważne, wspiera on prawidłową mikroflorę cery. Produkt ten różni się od innych przede wszystkim tym, że zawiera on w składzie prebiotyk, który pomaga w odbudowie naturalnej mikroflory. Co więcej, produkt ten wspiera regenerację skóry, pomaga w jej szybszym gojeniu, hamuje nadmierną utratę wody z naskórka.

	bepanthen sensiderm daily care

Kojący krem, który zapewnia długotrwałe uczucie nawilżenia

Specjalistyczny krem może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i również przez dzieci już od pierwszych dni życia. Jego skład został przebadany przez pediatrów oraz specjalistów od wrażliwej skóry. Produkt ten jest bardzo dobrze tolerowany, świetnie on się wchłania. Specjalistyczny produkt łagodzi objawy atopowego zapalenia skóry, zapewnia on skórze długotrwałe uczucie nawilżenia. Ten wyżej wymieniony produkt polecany jest w szczególności osobom, które borykają się z następującymi problemami:

  • swędząca skóra,
  • cera skłonna do alergii,
  • bardzo sucha skóra,
  • egzema.