Cechy charakterystyczne Lemon Haze

W Polsce uprawa nasion konopi indyjskiej jest niedozwolona prawnie. Na światowych rynkach, gdzie jest to legalne, dominuje odmiana Lemon Haze. Jest to piękna sativa, jaka daje każdemu growerowi sporo radości i poczucie spełnienia. Plusem jest fakt, że nasiona są łatwe w uprawie, co wpływa na popularność tej odmiany marihuany. Czym cechuje się Lemon Haze? Jaki smak i aromat jest wyczuwalny? O czym należy pamiętać? Jakie cechy warto poznać?

Cechy Lemon haze

Jest to odmiana cytrusowa, jaka powstała z połączenia genetyki Silver Haze i Lemon Skunk. Każdy, kto znajdzie się obok LH, od razu poczuje się jak w sadzie pełnym cytryn. To z pewnością bardzo ciekawa satuva, która zapewnia solidną dawkę energii i uśmiechu. Docenić warto wysoką zawartość THC, co przekłada się na sporą popularność wśród hodowców cannabis. Działanie jest łagodne i pobudzające, a niepowtarzalny smak daje wiele doznań. To pełen szczęścia haj wraz z pozytywnymi wibracjami. 

Najważniejsze atuty Lemon Haze

 Jeśli chodzi o atuty i cechy LH, warto wyróżnić:

  • Efekty – uzyskujemy satinovy relaks, bez zamulenia i zamglenia umysłu. Towarzyskie działanie w tym wypadku łączy growerów na całym świecie. Lemon Haze rozwiązuje język i wpływa na kreatywne konwersacje ze znajomymi. 
  • Zapach – nazwa jasno wskazuje, że zapach jest pełen cytrusów. Cechuje się intensywnością i jest przejmujący, dlatego wypełnia każde miejsce, w którym się pojawia. 
  • Smak – walory smakowe to świeże cytryny i mieszanka cytrusowa, jaka na długo pozostaje w pamięci odbiorcy. Słodki posmak sprawi, że nie będziemy chcieli się go pozbyć.  

Pamiętajmy o medycznym wykorzystaniu Lemon Haze, w leczeniu depresji, bólu, wahania nastroju.