Colon c slim – idealny suplement dla osób odchudzających się

Suplement Colon C Slim to preparat, którego głównym zadaniem jest usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Ponadto do jego zadań należy umożliwianie prawidłowego funkcjonowania jelit. Stosowanie Colon C Slim z OrklaCare zapewnia także dodatkowo uczucie sytości, które pomaga ograniczać ilość spożywanych potraw. Warto dodać, że w suplemencie znajdują się cenne minerały, które pokrywają deficyt związany z ograniczeniem dostarczanego do organizmu pożywienia.

 

Dawkowanie suplementu Colon C Slim

 

Preparat należy przyjmować doustnie. Zalecana dawka to 2 czubate łyżeczki dwa razy dziennie. Najlepiej zmieszać je z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Koniecznie należy popić szklanką wody lub soku owocowego. Po upływie 2 tygodni można zmniejszyć dawkę o połowę. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Suplement colon c slim diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Właściwości składników preparatu

 

W skład Colonu S Slim wchodzi łupina nasienna babki jajowatej, która jest doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Babka jajowata bardzo korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie. Następnym składnikiem jest cykoria, która wspiera odchudzanie, zdrowie jelit i kontrolę wagi. Colon C Slim zawiera też glukomannan, który ramach diety niskokalorycznej pomaga w utracie wagi, natomiast melonowiec właściwie redukuje tkankę tłuszczową. Ważne jest to, że colon c slim uzupełnia niedobory minerałów w czasie diety redukcyjnej, a dodatkowo jod, mangan, miedź i żelazo pomagają utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. Ponadto chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.