Czym są nasiona feminizowane?

feminizowane nasiona

Duże zbiory są całkowicie możliwe z odmianami feminizowanymi, zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę, że nie ma męskich roślin, z którymi trzeba sobie radzić. Fakt, że hodowcy mogą trzymać feminizowane odmiany w fazie wegetacji przez dłuższy czas, również nie jest szkodliwy. Prawidłowe zastosowanie którejkolwiek z powyższych metod treningu z pewnością przyniesie znacznie większe zyski niż rośliny pozostawione do normalnego wzrostu. Potencjał plonów zależy jednak od doświadczenia i okoliczności, w jakich znajduje się hodowca, a także od genetyki. Na przykład, ograniczona przestrzeń uprawy automatycznie ograniczy ilość, jaką każda roślina może wyprodukować.

Jakie nasiona marihuany feminizowane wybrać?

Wybór odpowiednich nasion feminizowanych pomoże ci nadrobić wszelkie ograniczenia. Znajdźcie odmiany, które są naturalnie predysponowane do produkowania ogromnych ilości. Lub, jeśli naprawdę nie możesz sobie pozwolić na super-produktywne rośliny, wybierz kilka silnych odmian. W ten sposób otrzymasz więcej korzyści za swoje pieniądze.

Nasiona feminizowane mają potencjał, aby zaoferować większą moc

Z konsekwentnie wyższą zawartością THC i CBD niż rośliny automatycznie kwitnące, nasiona są dostępne w szerokiej gamie odmian. Wysokiej jakości marihuana jest z pewnością w zasięgu ręki. Podobnie jak potencjał wydajności rośliny, jej dokładna moc jest określana nie tylko przez genetykę, ale także przez umiejętności, środowisko i doświadczenie hodowcy. Mimo to, dzięki innowacyjnym wysiłkom hodowlanym, wysokiej jakości nasiona marihuany feminizowane powinny ostatecznie dostarczyć dość mocne i aromatyczne topy, niezależnie od poziomu doświadczenia hodowcy.

Czy nasiona feminizowane są lepsze od zwykłych?

To naprawdę zależy od ciebie, jako hodowcy. Jeśli zależy ci na dużych zbiorach, to najlepszym rozwiązaniem są feminizowane nasiona (sprawdź tutaj). Jeśli jednak chcesz wziąć swoje najlepsze okazy i skrzyżować je w jakąś nową super-odmianę, wybierz regularne nasiona. Oczywistą zaletą regularnych nasion marihuany jest posiadanie zarówno męskich, jak i żeńskich roślin, co pozwala na hodowlę.

Jeśli nie chcecie nieuregulowanej hodowli i małych zbiorów, będziecie musieli oddzielić samce do innej przestrzeni uprawnej, jak tylko zaczną pokazywać swoją płeć. Wymaga to znacznie więcej wysiłku i przestrzeni. Dla przypadkowego hodowcy, nie jest to zalecane. Zaletą regularnych nasion chwastów jest to, że nie zostały one zmodyfikowane genetycznie, a to oznacza, że są znacznie bardziej stabilne. W rezultacie, jeśli chcesz hodować klony, są one o wiele bardziej niezawodne niż nasiona feminizowane .