Dostarczanie mebli dla Centrum Technologii – meble laboratoryjne

meble medyczne

Biurka i wyciągi posiadają zintegrowane gniazda dostępowe, dzięki czemu sprzęt jest wygodny w obsłudze. Systemy monitorowania przepływu powietrza zostały zainstalowane w okapach w celu stworzenia bezpiecznego środowiska pracy.

Rozwiązania laboratoryjne

Oferujemy szeroką gamę mebli laboratoryjnych, dostosowanych do tego, w czym specjalizuje się Twoja firma, od klasycznych mebli laboratoryjnych po meble do pomieszczeń czystych lub do specjalistycznych badań. Podczas instalowania nowych laboratoriów planujemy wszystkie pomieszczenia laboratoryjne w ścisłej współpracy z dostawcami sprzętu. Do Twoich potrzeb biznesowych.

Od pomysłu do realizacji

Umeblowanie laboratorium nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Być może najważniejsze jest, aby pracownicy mieli pewność, że laboratorium zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić im bezpieczeństwo, a meble z różnymi rozwiązaniami inżynieryjnymi są po to, aby zwiększyć ich wysiłki. Firma oferuje gotowe rozwiązanie do budowy w pełni działającego laboratorium. 

Zaplanuj zadania badawcze

meble medyczne

Pierwszym krokiem jest sporządzenie szczegółowego planu wszelkich badań, które mają być przeprowadzone w laboratorium. Zapewni to głęboki wgląd w projekt laboratorium, pomoże zidentyfikować niezbędne stanowiska robocze i zoptymalizuje ergonomię laboratorium. Następnym krokiem jest staranne i szczegółowe planowanie. Tworzenie układu mebli laboratoryjnych Renggli to coś więcej niż tylko ustalenie miejsca ustawienia biurek.