Jak zadbać o paznokcie na stopach?

Lato to jedna z tych pór roku, które oczekiwana jest z wielką niecierpliwością. W końcu, po wielu miesiącach słoty i ujemnych temperatur, można cieszyć się słońcem. To również czas na to, aby ciężkie, solidne buty porzucić na korzyść letnich sandałków, klapek, które odsłaniają stopy. Po okresie jesienno-zimowym mogą one wyglądać niekorzystnie. Czas więc o nie zadbać – w szczególności, jeżeli chodzi o paznokcie.

Zabieg na paznokcie

Jedną z form możliwości zadbania o paznokcie znajdujące się na stopach, jest pedicure hybrydowy. Jak wygląda ten zabieg? Osoby, które znają manicure hybrydowy, na pewno będą wiedzieć o co chodzi. Jest to ta sama forma – tylko że w odniesieniu do stóp. Na plus należy zaliczyć to, że hybrydowy pedicure pozwala również na usunięcie zrogowaciałego naskórka ze strefy pięt. Dzięki temu można zadbać o piękny wygląd paznokci, a do tego zrelaksować się w przyjemny sposób.

Kolory na stopach

Na co pozwala pedicure hybrydowy? Kolory, które można zaaplikować przy pomocy specjalnych, wytrzymałych lakierów. Dzięki temu nie trzeba obawiać się tego, że zabieg będzie trzeba powtarzać co kilka dni. Lakiery tego rodzaju wykonywane są na bazie specjalnej formuły, która oparta jest o nowoczesną technologię. Potwierdzeniem tego są słowa osób, które już mają za sobą pedicure hybrydowy u Easynails.pl. Wzory również są możliwe do wykonania na paznokciach znajdujących się na stopach. Szok? To prawda, ponieważ tego rodzaju zabiegi nie były jeszcze dostępne kilkanaście lat temu na rynku usługowym.