Najważniejsze informacje i maści Trompetol

Konopia siewna, znana również pod nazwą Cannabis Sativa L, znana była jeszcze w czasach przed naszą erą. Obecnie występuje ona pod wieloma postaciami, a jedną z nich jest chociażby w pełni bezpieczna oraz skuteczna maść Trompetol. To właśnie ona zawiera między innymi mieszkankę oliwy z oliwek, oleju z konopi, a także olejków eterycznych. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych produktów leczniczych, stosowanych na skórę zewnętrzną.

Jak działa Trompetol?

Maść Trompetol to przede wszystkim produkt, który charakteryzuje się intensywnym nawilżeniem oraz natłuszczeniem skóry. Co ważne, Trompetol poprawia ogólną kondycję skórną oraz jej wygląd. Maść można także stosować bez obaw na skórę wrażliwą oraz skłonną do reakcji alergicznych. Produkt ten jest bowiem w stu procentach bezpieczny.

Maść zabezpiecza ponadto skórę przed przesuszeniem oraz podrażnieniami, a przy okazji stymuluje regenerację naskórka. Trompetol jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry – również skłonnej do chorowania. Należy jednocześnie nadmienić, że doskonale nadaje się do leczenie między innymi egzemy, hemoroidów, łuszczycy, świądu, alergii skórnych, odleżyn, grzybicy i tym podobne.

Właściwości maści Trompetol

Maść Trompetol między innymi pielęgnuje, odżywia oraz wygładza skórę. Dodatkowo, działa antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie oraz reguluje wydzielanie sebum, co w szczególności ma duże znaczenie w leczeniu trądzika i zmian zapalnych. Nie każdy ma też świadomość, że maść wykazuje działanie przeciwbólowe, m.in. stawów, mięśni i ścięgien.

Oferta sprzedażowa Trompetolu dostępna pod adresem: https://konopnysklep.com.pl/manufacturer/trompetol/