Preparat Sanprobi

Do zażywania suplementów diety większość ludzi została zmuszona przez okoliczności. Jesteśmy zabiegani, zapracowani, ciągle brak jest czasu na porządny domowy i pełnowartościowy posiłek, a suplementy diety, szczególnie te zawierające witaminy i mikroelementy to bardzo wygodna forma uzupełniania w organizmie braków odżywczych składników.

 

Najpopularniejszym przedstawicielem suplementu diety jest preparat Sanprobi dostępny w Aptece Oliwna.

Postać preparatu to kapsułki, które wypełnione są kompozycją siedmiu żywych szczepów dobrych bakterii probiotycznych. Szczepy te występują w mikroflorze jelit człowieka i są jego naturalnymi sprzymierzeńcami.

 

Dzięki preparatowi Sanprobi organizm będzie o wiele lepiej działał oraz zmniejszą się takie dolegliwości, jak:

– rozregulowanie układu pokarmowego,

– zespół jelita drażliwego,

– uporczywe biegunki,

– wzdęcia,

– bolesność brzucha.

 

Stosowanie preparatu Sanprobi, sprawia że, zawarte w nim szczepy pożytecznych bakterii, utrzymują mikroflorę jelitową w należytym stanie, a mechanizmy obronne organizmu, chroniące go przed nadmiarem toksyn, zostają znacznie wzmocnione.

 

Preparat Sanprobi może być stosowany u dzieci od trzeciego roku życia, po konsultacji lekarskiej. Zazwyczaj zaleca się zażywać jedną kapsułkę dziennie. Dorośli mogą go stosować częściej, zażywając dwie kapsułki na dzień. Specyfik Sanprobi jest bardzo pomocny przy antybiotykoterapii, ponieważ nie pozwala na zniszczenie przyjaznej flory bakteryjnej w organizmie, poprzez zażywane silne leki.