Skuteczna ochrona przed smogiem

dragon sklep

 

Kiedy kończy się jesień i zaczyna sezon grzewczy, problem smogu staje się bardzo uciążliwy. Kiepskiej jakości piece, wciąż montowane w wielu gospodarstwach domowych, nie spełniają norm emisji pyłów i emitują do atmosfery ogromną ilość zanieczyszczeń. Z tego właśnie powodu problem smogu bardzo rośnie zimą, stając się poważnym zagrożeniem dla ludzkiego samopoczucie i zdrowia.

Wdychanie zanieczyszczonego powietrza nie jest korzystne dla ludzkiego organizmu. Długotrwały kontakt ze smogiem może być przyczyną wielu poważnych chorób i schorzeń. Ale już krótkie przebywanie na dworze w okresie szczególnego zanieczyszczenia powietrza może być przyczyną kaszlu, bólu głowy, drapania w gardle i duszności. Dlatego trzeba wiedzieć, jak się przed tym chronić.

Dragon sklep jest miejscem w sieci, gdzie można kupić maski antysmogowe. Warto wiedzieć, że szczególnie przydadzą się one osobom aktywnym fizycznie, bowiem sport na świeżym powietrzu, które jest tak zanieczyszczone, nikomu nie wyjdzie na zdrowie.

Maska do biegania wyposażona jest w filtr węglowy, który zatrzymuje niemal wszystkie obecne w powietrzu pyły i zanieczyszczenia. Dodatkowo zimą chroni płuca przed dopływem mroźnego powietrza. Maska do biegania posiada również specjalne otwory, dzięki którym nawet podczas intensywnego biegu sportowiec może zupełnie swobodnie oddychać. Dzięki nim wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz i wnętrze maski nie jest nadmiernie zaparowane.