Czy warto stosować przedtreningówki?

centurion labz rage

Osoby planujące rozpocząć treningi siłowe, bardzo często zastanawiają się nad stosowaniem przedtreningówek. Czy warto zdecydować się na ten produkt? Jakie efekty można uzyskać?

Pobudzenie i koncentracja

Warto przede wszystkim mieć świadomość, że zdecydowana większość przedtreningówek np. centurion labz rage, zawiera w składzie stymulanty, do których należy zaliczyć kofeinę. Gwarantują one bowiem właściwe pobudzenie podczas treningu. Opóźniają również uczucie zmęczenia, co umożliwia wytrzymanie zdecydowanie dłużej intensywnego treningu. Jak wiadomo cięższy trening doprowadzi do uszkodzenia większej ilości włókien mięśniowych, które z kolei zregenerują się mocniejsze. Ponadto odpowiednia koncentracja i skupienie na treningu będą bardzo korzystnie wpływać na jego efektywność. Jak wiadomo lepsze czucie danego mięśnia umożliwi na znacznie dokładniej go przepracować.

Centurion Labz Rage ze sklepu Świat Supli

Wzrost wydolności

Należy zdawać sobie sprawę, że to, jak długo dana osoba będzie w stanie trenować jest kwestią indywidualną. Jest to uzależnione nie tylko od predyspozycji, ale również kondycji i stopnia wytrenowania. Przyjmowanie przedtreningówki takiej jak centurion labz rage wpływa na poprawę wydolności. Jednym ze składników, który ma bardzo pozytywne oddziaływanie na wspomnianą wydolność jest beta alanina, która znajduje się w składzie omawianego suplementu. Neutralizuje ona również działanie kwasu mlekowego. Warto koniecznie zaznaczyć, że właściwie zregenerowany organizm będzie zdecydowanie szybciej gotowy do następnej jednostki treningowej.