Drogocenne składniki candida support

W składzie suplementu diety candida support obecnych jest wiele naturalnych składników, o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. Z tego też względu, suplement ten jest bardzo bezpieczny i można go bez obaw stosować nawet przez długi czas. Efekty zażywania candida support, widoczne są w niedługim czasie i z tego właśnie względu, suplement ten zyskał rzesze wiernych fanów, dla których zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze.

Roślinne składniki candida support

W składzie tego suplementu diety jednym z najważniejszych składników jest pau d’arco, czyli kora z drzewa lapacho. Jednak oprócz dobrze znanego pau d’arco, w suplemencie znajdziemy jeszcze: orzech czarny, olej oregano, kwas kaprylowy i biotynę.

Właściwości naturalnych składników

Orzech czarny to roślina, która w swoim składzie zawiera duże ilości juglonu. Składnik ten znakomicie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju infekcji drożdżakowych. Wykazuje również działanie przeciwwirusowe, antybakteryjne i przeciw pasożytnicze.

Olej oregano pozyskiwany jest z tzw. lebiodki pospolitej, uważanej za jedną z popularniejszych przypraw. W składzie tego oleju znajduje się wiele substancji aktywnych farmakologicznie, a wśród nich dominują: flawonoidy, garbniki, fitosterole, antyoksydacyjne witaminy oraz niezwykle istotne dla zdrowia pierwiastki. Za jeden z najcenniejszych związków wyizolowanych z oregano uznaje się tzw. karwakrol. Związek ten bezpośrednio oddziałuje na błony komórkowe patogenów.