Działanie i historia Purple Haze

purple haze

Purple Haze to znana odmiana marihuany, jaka jest dominująca w geny Sativa. Wykazuje specyficzne działanie, jakie jest doceniane przez użytkowników na całym świecie. Pamiętajmy o tym, że w naszym kraju uprawa konopi jest zabroniona. Czym odznacza się Purple Haze? Jakie ma zalety? Czym się wyróżnia na rynku?

Historia Purple Haze

purple haze

Purple Haze z panpestka.pl to odmiana, w której dominują geny Sativa, Stanowi ona połączenie rzadkich, ale popularnych odmian, jakimi są:

  • Haze,
  • Purple Thai.

Okazuje się, że kwiaty tej odmiany osiągają nawet do 19% THC i dostarczają efekty, które są znane ze szczepów indica i sativa, Popularność przypada na rok 1960, kiedy Jimmy Hendrix nagrał piosenkę o tym tytule. Rekreacyjni użytkownicy wskazują, że Purple Haze jest szczepem bardzo dobrym do leczenia zmęczenia, łagodnej depresji, lęki i stresu, 

Kwiaty Purple Haze

Odmiana tego typu ma długie i zwarte topy, jakie przybierają odcienie zielone i fioletowe. Po 8-9 tygodniach kwitnienia kwiaty są pokryte długimi włoskami (białymi i fioletowymi), jakie z kolei przykrywa warstwa słodkiej i lepkiej żywicy. Odmiana ma specyficzny, jagodowy aromat oraz ostry smak jagód z nutą przypraw. Na uznanie zasługują efekty, jakie wiążą się z euforią, motywacją, relaksem, radością i poczuciem kreatywności. Dzięki temu zyskamy kopa do działania i zapragniemy stworzyć coś nowego. Nie zapominajmy o tym, że Purple Haze wspomaga zwalczenie braku apetytu, dolegliwości bólowych, depresji, zmęczenia, stresu i lęku. Wszystko to sprawia, że PH cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Kwiaty ciekawie się prezentują.