Maxigra Max – krótka charakterystyka leku

Wiele osób mierzy się z zaburzeniami erekcji, które uniemożliwiają im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Na rynku znajduje się wiele leków przygotowanych z myślą o tym problemie, jednak nie zawsze okazują się one być skuteczne. W takim wypadku warto sięgnąć po Maxigrę Max, która zawiera dwukrotnie większą dawkę substancji wspomagających erekcję niż klasyczna Maxigra Go. Czym jest Maxigra Max? Co trzeba o niej wiedzieć?

Maxigra Max – co to za lek?

Maxigra Max jest lekarstwem zawierającym aż 50mg syldenafilu – substancji czynnej wspomagającej rozkurcz naczyń krwionośnych w obszarze narządów płciowych. W rezultacie poprawia krążenie krwi między prąciem a resztą organizmu, co skutkuje ułatwieniem użytkownikowi erekcji. Należy jednak pamiętać, że zwiększoną dawkę Maxigry powinno się stosować wyłącznie wtedy gdy klasyczna Maxigra Go (25mg syldenafilu) nie przyniosła żadnego efektu. Lek ten można zażywać wyłącznie raz dziennie, a alkohol lub syty posiłek mogą znacznie opóźniać jego działanie.

Co warto wiedzieć o Maxigrze Max?

Leków zawierających syldenafil nie należy stosować przede wszystkim w przypadku chorób i zaburzeń układu krwionośnego, a także podczas zażywania innych substancji wzmacniających działanie tlenku azotu w organizmie. Co więcej, Maxigry Max nie powinno się podawać osobom poniżej osiemnastego roku życia.

Tak jak w przypadku każdego leku Maxigra Max może wywoływać nieprzewidziane efekty. Dlatego przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania i w razie problemów skontaktować się ze swoim lekarzem. Oczywiście to samo należy zrobić jeżeli nie jest się pewnym czy w ogóle można sobie pozwolić na dawkowanie syldenafilu.